Регион
Регистрация Вход

Вход

«Розумний будинок»

HI-TECH технології поступово проникають в наше життя. На ринку з'явилася пропозиція «Розумний будинок», про який відомо далеко не всім. Так що це таке і навіщо воно потрібне? Місія розумного будинку полягає в автоматизованому управлінні і контролі інженерних систем вашого будинку, таких як опалення, водопостачання або освітлення. Мета технології об'єднати всі підсистеми для спільної гармонійної роботи всього програмного комплексу.

HI-TECH технології поступово проникають в наше життя. На ринку з'явилася пропозиція «Розумний будинок», про який відомо далеко не всім. Так що це таке, і навіщо воно потрібне? Місія розумного будинку полягає в автоматизованому управлінні і контролі інженерних систем вашого будинку, таких як опалення, водопостачання або освітлення. Мета технології, об'єднати всі підсистеми для спільної гармонійної роботи всього програмного комплексу. Наприклад: під час відсутності господаря будинку система самостійно обмежить роботу опалювальних приладів за виставленими параметрами. У разі якщо стався збій в роботі, система виявить причину, відключить живлення та відправить смс повідомлення на мобільний телефон власника. Основною перевагою «Розумного будинку» можливість настройки функцій системи під будь-якого клієнта. «Розумний будинок» здатний керувати всіма силовими розетками, що дозволяє відключити електричні прилади за графіком або навіть регулювати інтенсивність освітлення. Управління електродвигунами так само системі, що можна використовувати для автоматизації роботи воріт або штор і жалюзі. У «Розумному будинку» цілий блок керування сигналізацією і безпекою. Зміни пропонується контролювати за допомогою датчиків руху і пристроїв встановлених на вікнах і дверях. Широкий спектр додаткових можливостей, якими володіє «Розумний будинок», пропонується для того, щоб запобігти виникненню пожежі або затоплення, подачу струму до приладів або увімкнути аварійну сирену.
Розширити функціональність системи, можна за допомогою дистанційного пульта управління, який часто працює по Wi-Fi.С допомогою нього можна управляти не тільки телевізійною технікою, а й кліматичним устаткуванням, забезпечуючи комфортні умови проживання в будинку. Сучасні споживачі вже не сприймають систему «Розумний будинок» як предмет розкоші. При наявності стабільного доходу сім'я цілком собі може дозволити використання сучасних технологій в побуті.

Лайфхак

Интервальное голодание 16/8

11.11.2019

Диета 16/8, придерживаясь которой не сложно. Intermittent Fasting - интервальное голодание подразумевает регулярный отказ от еды на 16 часов. Употреблять пищу следует исключительно в течение 8 часов. При этом, для приема пищи можно выбрать любые временные рамки – как с 9 утра до 6 вечера, так и с 12 часов дня до 8 вечера. По данным специалистов, интервальное голодание заставляет организм сжигать жировые запасы. В частности, такой режим питания восстанавливает способность тела использовать внутренние ресурсы более эффективно и снижает чувствительность к углеводам.

Подробнее

Как стелить линолеум.

18.07.2018

Все когда-то нужно делать без помощи профессионалов. Вот и теперь вы сами хотите постелить линолеум, без помощи. На первый взгляд, это кажется не так просто, но поверьте здесь нет ничего сложного. После того как прочитаете эту статью, вы сделаете это без всяких проблем и трудностей.

Подробнее

Закладываем щель между ванной и стеной

18.07.2018

В современном строительстве существует 3 способа устранения щели между ванной и стеной. Не волнуйтесь, ни в один из этих способов не входит забивание щели цементным раствором, как это делали в советской времена. В настоящее время существуют более эстетические и гуманные способы избавления от этой проблемы, и ниже мы о них расскажем.

Подробнее
© TopRabot. Все права защищены.