Регион
Регистрация Вход

Вход

Будинки з морських контейнерів

Найперспективнішою будівельної технологією, що з'явилася в останні роки, є зведення будівель з вантажних контейнерів. Ще кілька років тому подібні досліди здавалися чимось незвичайним і експериментальним, а зараз вони перетворилися в популярний світовий тренд.

Найперспективнішою будівельної технологією, що з'явилася в останні роки, є зведення будівель з вантажних контейнерів. Ще кілька років тому подібні досліди здавалися чимось незвичайним і експериментальним, а зараз вони перетворилися в популярний світовий тренд.
У наш час в різних куточках світу можна знайти величезну кількість різноманітних будівель з вантажних контейнерів. Це можуть бути і невеликі приватні будинки площею в кілька десятків квадратних метрів, і масштабні, багатоповерхові споруди промислового та комерційного призначення.
Цю технологію придумали і на даний момент широко використовують за кордоном. Це і зрозуміло, бо їм взагалі не властиво даремно витрачати гроші, за цим, вони використовують усі способи економії (покупки на розпродажах, використання природних ресурсів для опалення та освітлення, багаторазова переробка матеріалів і т.д.)
Великою перевагою є той факт, що будинок з контейнера не вимагає потужного фундаменту, достатньо використовувати стовпчастий варіант конструкції.
Одним з найбільш вражаючих будівель з контейнерів є готель CitizenM в Лондоні - шестиповерхова бюджетна готель, зведена на самому березі Темзи. При цьому кількість її рівнів і номерів легко можна міняти, в залежності від сезону і, відповідно потоку туристів, що приїжджають в столицю Сполученого Королівства.

Лайфхак

Интервальное голодание 16/8

11.11.2019

Диета 16/8, придерживаясь которой не сложно. Intermittent Fasting - интервальное голодание подразумевает регулярный отказ от еды на 16 часов. Употреблять пищу следует исключительно в течение 8 часов. При этом, для приема пищи можно выбрать любые временные рамки – как с 9 утра до 6 вечера, так и с 12 часов дня до 8 вечера. По данным специалистов, интервальное голодание заставляет организм сжигать жировые запасы. В частности, такой режим питания восстанавливает способность тела использовать внутренние ресурсы более эффективно и снижает чувствительность к углеводам.

Подробнее

Как стелить линолеум.

18.07.2018

Все когда-то нужно делать без помощи профессионалов. Вот и теперь вы сами хотите постелить линолеум, без помощи. На первый взгляд, это кажется не так просто, но поверьте здесь нет ничего сложного. После того как прочитаете эту статью, вы сделаете это без всяких проблем и трудностей.

Подробнее

Закладываем щель между ванной и стеной

18.07.2018

В современном строительстве существует 3 способа устранения щели между ванной и стеной. Не волнуйтесь, ни в один из этих способов не входит забивание щели цементным раствором, как это делали в советской времена. В настоящее время существуют более эстетические и гуманные способы избавления от этой проблемы, и ниже мы о них расскажем.

Подробнее
© TopRabot. Все права защищены.